KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17133311
nr 1713 3311
Ester Thulin, Signerad, blomsterstilleben. Olja på pannå, 22x16 cm, yttermått inklusive ram: 31x25
Utrop:
500 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 14 juli 2025
kl 20:39:02
500 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
800 kr
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.100 kr
1.100 kr
1.200 kr