KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17133311

nr 1713 3311

Ester Thulin, Signerad, blomsterstilleben. Olja på pannå, 22x16 cm, yttermått inklusive ram: 31x25

Utrop:

500 kr

Såld:

1.300 kr

måndag 14 juli 2025
kl 20:39:02